




Описание
Характеристики
Информация для заказа
3D Лазерний рівень KRAISSMANN 12 3D-LLA 30 RB з бірюзовим променем належить до класу професійних нівелірів. За допомогою такого приладу можна виконати роботу в найширшому спектрі: укладання підлогових покриттів, стягування і штукатурка стін, наклеювання шпалер, заливка фундаменту, так само може застосовуватися в розробці і проектуванні дизайнерських конструкцій. Будівельник площин Kraissmann 12 3D-LLA 30 RB може послідовно побудувати по дві чітких вертикалі та горизонталі. Нівелір має функцію самовирівнювання.
Особливості:
- Послідовне увімкнення та вимкнення випромінювачів
- Регулювання за висотою
- Різьба під штатив (5/8 і 1/4 дюйма)
- Функція самовирівнювання
- Мінімальна похибка
Комплектація:
- Лазерний нівелір KRAISSMANN 12 3D-LLA 30 RB
- Спеціальні окуляри
- Магнітний кронштейн
- Мікроліфт для тонкого регулювання висоти
- Два акумулятори
- Зарядний пристрій
- Посібник користувача
- Пластиковий кейс.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Похибка вимірювання | 0.14 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 505 нм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 30 м |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP17 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Пузырьковый уровень | Да |
| Вращающийся лимб | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Регулируемые опоры | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Штатив | Нет |
- Цена: 3 128 ₴




