



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний рівень KRAISSMANN 12 3D-LL 25 здатний спроектувати чіткі вертикальні та горизонтальні лінії, маючи мінімальну похибку. Робочий діапазон нівеліру без додаткового приймача - 25 м. Використовується в обробних та будівельних роботах, оснащений функцією самонівелювання (автоматичного вирівнювання). У комплектацію KRAISSMANN 12 3D-LL 25 входять спеціальні окуляри, що дозволяють бачити розмітку при високому рівні освітлення. Елемент живлення – акумулятор із цифровим датчиком рівня заряду, що дозволяє працювати до 15 годин безперервно.
Особливості:
- Проектує 12 лазерних ліній
- Регулювання за висотою
- Різьблення під штатив (5/8 та 1/4 дюйма)
- Акумулятори з цифровим індикатором
- Мінімальна похибка
Комплектація:
- 3D линейный лазерный нивелир KRAISSMANN 12 3D-LL 25
- Зарядний пристрій
- Спеціальні окуляри
- Надійний та міцний кейс
- Магнітний кронштейн
- Акумулятори – 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Похибка вимірювання | 0.15 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 532 нм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 30 м |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP17 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Пузырьковый уровень | Да |
| Вращающийся лимб | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Регулируемые опоры | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Штатив | Нет |
- Цена: 2 990 ₴
