




Лазерный мини нивелир Kraissmann 2 LLC 15 R это прибор для нивелирования в котором используется луч красного цвета. Красный луч хорошо виден в условиях яркой освещенности. Корпус изготовлен из прочного пластика с повышенной защитой от брызг и воды. Прибор использует 2 луча для выравнивания поверхностей. Уровень лазерный Kraissmann 2 LL 15 используют для нивелирования помещений размером до 15 м.
Лінійний лазерний рівень KRAISSMANN 2 LLC 15R (червоний промінь) має невеликі розміри, що робить його зручним у домашньому ремонті. KRAISSMANN 2 LLC 15R оснащений функцією самовирівнювання, що працює в діапазоні +/-4 градуси, при більшому відхиленні активується звукове сповіщення. В основі приладу знаходиться перемикач блокуючий маятник компенсатора, що робить більш безпечним транспортування. У комплектацію входять чохол, 2 батарейки та магнітний тримач, що дозволяє закріпити його на будь-якій висоті.
Особливості:
- Функція самовирівнювання
- Два лазерні діоди з робочим діапазоном 15 м
- Магнітний адаптер для встановлення на будь-якій висоті
Комплектація:
- Лазерний нівелір KRAISSMANN 2 LLC R 15
- Магнітний адаптер
- Зручний чохол
- 2 батарейки
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 660 нм |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 15 м |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Пузырьковый уровень | Да |
| Вращающийся лимб | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Регулируемые опоры | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Штатив | Нет |
- Цена: 1 545,60 ₴
