
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный шуруповерт Витязь ДА 12/2Л оснащений двошвидкісним редуктором, що дозволяє регулювати оберти в діапазонах: 0 - 400 об/хв і 0 - 1300 об/хв. Ступінь затяжки може встановлюватися в 25 положеннях плюс режим свердління. Вбудований індикатор заряду дозволяє своєчасно змінити акумулятор, не перериваючи робочий процес, а підсвічування робочої зони забезпечить необхідне освітлення у темних місцях. Інструмент комплектується двома акумуляторами.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Функція Реверс
- Самозатискний патрон
- Індикатор заряду батареї
- Два акумулятори в комплекті
Комплектація:
- Аккумуляторный шуруповерт Витязь ДА 12/2Л
- Акумулятори: 2шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Витязь |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Витязь |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество степеней затяжки | 16 |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 26 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Минимальный диаметр патрона | 3 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 10.8 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
- Цена: 1 242 ₴
