




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт -DWT SS06-24 BMC Відноситься до класу професійного інструменту. Пряме його призначення - це закручування/відкручування гайок. Завдяки зручно розташованій ручці, якою оснащений гайковерт, Ваша робота стає легкою і комфортною. Корпус оснащений ударостійкою конструкцією, що забезпечує надійність інструменту. У комплекацію входять змінні торцеві головки: 17,19,21,22 мм. У цього гайковерта є реверс, ударний режим, а також високий крутний момент, що, безсумнівно, є відмінною рисою цього виробу. Володіє потужним двигунам у 1200 Вт і здатністю закручувати з крутним моментом у 450 Нм.
Комплект насадок, шт
17, 19, 21, 22
Крутний момент, Н/м
450
Напруга мережі, В
220
Споживана потужність, Вт
1200
Частота струму, Гц
50
Число оборотів, об / хв
2200
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Тип пневмогайковерта | Прямой |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Набор насадок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество оборотов | 2100 |
- Цена: 5 310 ₴
