
Аккумуляторный шуруповерт ЛУЧ-Профи АШЛ-21 має літій-іонне джерело живлення, напруга якого становить 21 вольт, обладнаний надійним швидкозатискним патроном. Завдяки наявності двошвидкісного редуктора, цей шурупокрут неймовірно продуктивний, а регульовані оберти і функція реверсу допоможуть підлаштувати апарат під необхідне завдання. Головна перевага Аккумуляторный шуруповерт ЛУЧ-Профи АШЛ-21 - наявність потужного безщіткового двигуна. Підсвічування робочої зони і збалансована конструкція дадуть змогу виконати поставлене завдання навіть у важкодоступних і темних місцях. Поставляється шуруповерт у надійному кейсі, що робить транспортування комфортним і збільшує термін експлуатації та зберігання інструменту.
Особливості:
- Стійкий безщітковий двигун
- Розумне підсвічування робочої зони
- Годинний зарядний пристрій
- Механічний двошвидкісний редуктор
- Функція автостоп для високої точності робіт
- Індикатор заряду батареї
Комплектація:
- Аккумуляторный шуруповерт ЛУЧ-Профи АШЛ-21
- Зарядний пристрій
- 2 акумулятори
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | ЛУЧ |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Украина |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Луч профи |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество степеней затяжки | 15 |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 438 ₴
