




Гравер - уникальный инструмент это мини дрель с цанговым самозажимным патроном диаметр - 3 мм. Большую популярность инструмент получил в ювелирных мастерских и у домашних умельцев.
Гравер Элпром ЭМГ - 450-211 надежный инструмент благодаря небольшому весу ,регулировке оборотов и гибкому валу в комплекте область применения гравера самая обширная.
Гравер Элпром ЭМГ - 450-211 з насадками чудово впорається з точним свердлінням, гравіюванням, шліфуванням або поліруванням. Гравер оснащений системою регулювання обертів і в сукупності з широким набором насадок може бути налаштований для виконання необхідної роботи. Таким чином, можна виконати шліфування матеріалів чутливих до нагрівання на малих оборотах, або виконати грубе шліфування на великих. Гравер добре збалансований, має зручну форму та невелику вагу, що робить його дуже зручним у використанні.
Особливості:
- Широка сфера застосування
- Функція регулювання обертів
- Блокування шпинделя
- Оптимальний баланс
Комплектація:
- Гравер Элпром ЭМГ - 450-211
- Пластиковий кейс
- Насадки – 211 шт.
- Цанги – 6 шт.
- Інструкція з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Элпром |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Болгария |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 1 кг |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Размер цанги | 3 |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 550 ₴
