
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт Аккумуляторный ЛУЧ-Профи АШЛ-12- це універсальний інструмент, який застосовують для ефективної роботи з типовими кріпленнями під час збирання різних конструкцій, а також ним можна свердлити точні й акуратні отвори в м'яких будівельних матеріалах.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Регулювання кількості обертів
- Реверс
- Прогумована рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Збалансована і легка конструкція
Характеристика:
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Тип патрона: Швидкозатискний
- Номінальна напруга: 12 В
- Ємність акумулятора: 2 Ач
- Номінальне число обертів: 0-350 об/хв / 0-1400 об/хв
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 10 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 15 мм
- Максимальний діаметр свердління (метал): 10 мм
- Кількість ступенів затягування: 18+1
- Час заряджання акумулятора: 60 хвилин
- Вага: 1,2 кг
Комплектація:
- Шуруповерт Аккумуляторный ЛУЧ-Профи АШЛ-12
- Зарядний пристрій
- Батарея акумуляторна Li-Ion 2 шт.
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | ЛУЧ |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Луч профи |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 1 288 ₴
