


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-1,5/35 призначений для видалення повітряних і водяних прошарків під час заливки бетонних конструкцій. Наконечник поміщається в бетонну суміш і завдяки вібраціям відбувається ущільнення суміші, а після застигання розчин стає в рази міцнішим і надійнішим. Віброущільнювач VILMAS 750-CV-1,5/35 відмінно підійде для завдань на дачі або в заміському будинку, так само ефективно виконає свою роботу на будмайданчику.
Особливості:
- Висока потужність
- Ергономічний дизайн
- Швидкий доступ до вугільних щіток
- Подвійна ізоляція двигуна
- Посилений корпус редуктора
- Блокування кнопки ввімкнення
Комплектація:
- Бетонний вібратор VILMAS 750-CV-1,5/35
- Гнучкий вал 2 метри
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Посібник з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Виробник | VILMAC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Напруга | 220 В |
| Частота обертання | 4300 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Страна производитель | Литва |
| Длина вибронаконечника | 200 мм |
| Длина гибкого вала | 2 м |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота колебаний синхронная | 5600 |
- Цена: 2 024 ₴
