



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Миксер строительный - низкооборотистый инструмент предназначенный для смешивания, размешивания строительных смесей ,незаменимый помощник в строительстве и во время ремонта.
будівельний VILMAS 1400-MM-2 застосовується для змішування будівельних та оздоблювальних сумішей: шпаклівки, штукатурки, клею або бетону. Міксер оснащений функцією плавного пуску. Двошвидкісний редуктор забезпечує високу потужність і відповідну продуктивність. Зручні бічні рукоятки та можливість блокування пускової кнопки дають змогу легко утримувати міксер під контролем.
Особливості:
- Металевий корпус редуктора
- 2 швидкісних режими
- Плавний пуск
- Збалансована конструкція
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість обертів:
- 1-й режим - 0-480 об/хв
- 2-й режим - 0-780 об/хв
- Патрон: М14
Комплектація:
- Будівельний міксер VILMAS 1400-MM-2
- Металевий вінчик
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип патрона | M14 |
| Виробник | Vilmas |
| Максимальна кількість обертів | 780 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Страна производитель | Литва |
| Тип патрона | M14 |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 266 ₴
