




Отбойный молоток - KRAISSMANN 2000 AH 45 - это отличный инструмент с двигателем, мощность которого составляет 2000 Вт, и силой удара - 65 Дж., он пригодится для дробления с ударом разных материалов (бетон, камень, кирпич), ещё его можно применять для работы резцом, использую при этом правильные резцы. Инструмент оборудован патроном типа SDS - MAX Chuck , для качественной защиты от пыли, дополнительной боковой рукоятью, также имеется функция ограничения глубины и функцией блокирующей кнопку запуска. Процесс
Відбійний молоток Kraissmann 2000 AH 45 є потужним і надійним електроінструментом з високою продуктивністю. З його допомогою можна здійснювати тяжкі роботи, зокрема, виконувати демонтаж різних міцних стін, перегородок або ж дорожнього покриття.
Корпус Kraissmann 2000 AH 45 виконаний з ударостійких матеріалів, завдяки чому всі внутрішні деталі надійно захищені від різного роду пошкоджень. Наявність антивібраційної системи істотно знижує навантаження на руки. Завдяки ергономічним рукояткам відбійного молотка – задній і поворотною бічний – забезпечується максимальний контроль над інструментом, що сприяє високій ефективності робіт і малої стомлюваності оператора. Всі речі і сам інструмент поміщені в металевий кейс, що дуже зручно для транспортування.
Особливості:
- Надійний та потужний відбійний молоток професійного
- Міцний металевий корпус редуктора для відведення тепла й довговічності
- Фіксований вимикач для зручного довбання під час тривалої роботи
- Подовжений корпус дозволяє працювати у вертикальному положенні при роботах на рівні підлоги
- Зручна кришка для швидкої заміни вугільних щіток
- Додаткова рукоятка з можливістю встановлення під різними кутами для більш зручної роботи
Комплектація:
- відбійний молоток KRAISSMANN 2000 AH 45 (професійна лінія)
- додаткова рукоятка
- пласке зубіло
- гостре зубіло
- комплект запасних вугільних щіток
- ключ редукторної кришки для заміни мастила
- ємність для заправки мастила
- посібник з експлуатації
- металевий кейс
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна сила удару | 65 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1890 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальная сила удара | 65 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 800 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Возможность подключения воды | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Набор насадок | Да |
- Цена: 8 142 ₴


