




Бензокоса( бензотример )отличный помощник в борьбе с заросшей травой и кустарниками на Ваших приусадебных участках.Благодаря сменным диска прекрастно подходит и для заготовки сена.Коса оснащена бензиновым двухтактным двигателем воздушного охлаждения,соотношение топливной смеси 1:50.
Бензокоса Белорус МТЗ БГ-5900 ,прекрасно подходит как для домашнего пользования ,так и для профессиональной эксплуатации.
Комплектацию производитель может менять на свое усмотрение ,уточняйте комплектацию пожалуйста у менеджера компании,также в продаже у нас есть расходные материалы:масло 2Т,масло цепное ,цепи,шины цепных пил,диски бензокосы - Вы можете заказать их дополнительно.
Бензокоса Белорус БГ-5900 відмінно підійде для професійного використання. Мотокоса Белорус БГ-5900 оснащена потужним і надійним двигуном, деталі поршневої групи якого відрізняються високою зносостійкістю. Наявність двигуна гарантує надійну роботу при будь-яких умовах.
До переваг мотокоси Белорус БГ-5900 також варто віднести наявність достатньо високого крутного моменту. Використання паливного бака збільшеного об'єму дозволяє суттєво збільшити тривалість роботи на одній заправці. При цьому варто відзначити високу економічність бензокоси – завдяки системі подачі палива гарантується максимальна ефективність роботи двигуна.
Зверніть увагу на простий запуск Бензокоси Белорус БГ-5900 навіть при низьких температурах, завдяки наявності системи підсосу палива. Також варто відзначити зручну рукоятку, що забезпечує надійне утримання інструменту. Для комфорту при роботі є наплічний ремінь, який забезпечить рівномірний розподіл навантаження. В комплект поставки з бензокосами Белорус БГ-5900 входить 3 металевих ножа і 2 шпулі з волосінню, наплічний ремінь, керівництво по експлуатації.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Багата комплектація
- Простота в експлуатації
- Легкий ручний старт
- Економічність
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: 5900 Вт
- Обсяг паливного бака: 1,2 л
- Робочий об'єм: 52 куб. см
- Швидкість: 7500 об/хв
- Діаметр: 28 мм
- Вага: 6 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензокоса Белорус БГ-5900
- 3-х зубчастий диск
- 8-мі зубчастий диск(під сіно)
- 40-ка зубчастий диск з побідитовими напайками
- 2 шпулі з волосінню
- Плечовий ремінь
- Набір інструментів
- Бачок для підготовки палива
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Белорус |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Белорус |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 3 450 ₴
