




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сабельная пила уникальный инструмент по принципу работы напоминающий лобзик. Пилой удобно работать в труднодоступных местах, и аппарат может заменить сразу несколько инструментов. Подходит для обработки как деревянных конструкций так и изделий из метала и пластика.
Акумуляторна шабельна міні-пила Grand ПС-12Li /PRO використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки деревних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- безщітковий двигун
- обгумована рукоять
- мала вага і невеликі розміри
- низький рівень шуму
- міцний корпус
- захисний кожух
Характеристика:
- напруга АКБ: 12 В
- кількість ходів штока: 0-3000/хв
- хід штока: 15 мм
- ріжуча здатність у дереві: 50 мм
- ємність АКБ: 2000 мАг
Комплектація:
- шабельна пила Grand ПС-12Li /PRO
- два акумулятори
- зарядний пристрій
- два полотна
- керівництво користувача
- пластиковий кейс
- картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Grand |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехия |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Маятниковый ход | Нет |
| Система гашения вибрации | Да |
| Бесключевая замена оснастки | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество оборотов | 3000 |
- Цена: 2 254 ₴




