

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный шуруповерт Grand ДА-21Li– це відмінний вибір інструменту з харчуванням 18 високоякісного Li-ion акумулятора потужністю 1500 маг. Швидкість обертання в першому режимі - 350 об/хв, у другому – 1300 об/хв.Аккумуляторный шуруповерт Grand ДА-21Li володіє рядом особливостей: запасне акумуляторне пристрій, підсвічування робочої зони, ну і звичайно багата комплектація і збалансована конструкція інструменту.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Механічний двошвидкісний редуктор
- Функція автостоп для робіт високої точності
- Індикатор заряду батареї
- Збалансована конструкція
- Підсвічування робочої зони
- Високий крутний момент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга акумулятора: 21 В
- Ємність акумулятора: 2000 маг
- Кількість обертів:
- 1 режим: 0-350 об/хв
- 2 режим: 0-1300 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Тип акумулятора літій-іонний
- запасний акумулятор, пластиковий кейс
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Аккумуляторный шуруповерт Grand ДА-21Li
- Два акумулятора
- Зарядний пристрій
- 1 біта
- Скоба кріплення на пояс
- Пластиковий кейс
- Керівництво по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Основні | |
| Виробник | Grand |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Країна виробник | Чехия |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 2 070 ₴
