




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор аккумуляторный GRAND CA - 21BL використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Мала вага та невеликі розміри
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга АКБ: 21 В
- Ємність АКБ: 2000 мАг
- Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- Довжина шини: мм.
Комплектація:
- Секатор аккумуляторный GRAND CA - 21BL
- Дві батареї
- Зарядний пристрій
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Посібник користувача
- Пластиковий кейс
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Основні | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | GRAND |
| Довжина шини | мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехия |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Вес | 3 кг |
| Объем масляного бака | 0.5 |
| Скорость вращения цепи | 13 |
| Количество оборотов | 8100 |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 40 |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Уровень шума | 98 |
| Дополнительные функции | |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Мешок насадка | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.25 сек |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2700 |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина пропила, (мм) | 400 |
- Цена: 3 680 ₴





