




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рейсмусовий верстат KRAISSMANN 2001 DH 330 підійде для роботи в невеликому столярному цеху, або на невеликому виробництві. Рівномірна подача заготовки забезпечується надійною і стійкою конструкцією та потужним двигуном, що гарантує високу якість заготовки на виході. Регулювання висоти здійснюється зручною рукояткою. Рейсмус має систему захисту від перезапуску, що запобігає ненавмисному запуску після переривання живлення. Гнучке налаштування товщини стругання забезпечує швидку і точну обробку заготовки.
Особливості:
- Потужний двигун
- Система захисту від повторного ввімкнення
- Можливість підключення пилососа
- Швидка заміна щіток
Комплектація:
- Рейсмусовий верстат KRAISSMANN 2001 DH 330
- Ручка регулювання висоти
- Кріпильні болти
- Набір ключів
- Перехідник для пилососа
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна швидкість подачі | 0.15 м/сек |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина заготовки | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Польша |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальная глубина строгания | 3 мм |
| Максимальная ширина строгания | 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Рейсмусовый |
| Число оборотов холостого хода | 9000 |
| Ширина заготовки | 315 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Количество ножей на валу станка | 2 шт |
- Цена: 15 318 ₴
