




Сварочный инвертор GRAND 350 – от проверенного временем чешского бренда Grand, произведен из качественных составных и выполнен с учетом адаптации для стабильных работ в сетях с низким напряжением от 160 В. Отличная термозащита обеспечивается широкими радиаторами с обдувом встроенным вентилятором и значительно продлевает сроки эксплуатации агрегата. Наличие функций анти залипания электрода и горячего старта гарантируют высокое качество выполнения работ с минимальными усилиями. Способность инвертора работать в широком диапазоне от 20 до 350A открывает новые возможности для проведения сварочных работ.
Зварювальний апарат GRAND ММА-350 PROF — призначений для зварювання, різання та наплавки чорних і кольорових металів на постійному струмі. Застосовується на ремонтно-будівельних майданчиках, у майстернях і цехах, а також буде гарним помічником у будинку. Цей пристрій має підвищений цикл роботи за максимального струму.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Сучасний дизайн
- Висока якість комплектуючих
- Примусове охолодження
- Захист від перегрівання
- Захист від прилипання електрода
- Пуск із гарячого стану
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 4100 Вт
- Амплітуда струму: 20-350 А
- Діаметр зварювального електрода: 1,6-6,0 мм
- Робочий цикл: 60%
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Інвертор зварювальний GRAND ММА-350 PROF
- Кабель із тримачем електродів 2 м
- Кабель із затискачем маси 1,5 м
- Зварювальна маска-щиток
- Молоток-щітка
- Ремінь плечовий 1 м
- Посібник з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехия |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 4 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга холостого ходу | 78 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.1 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 350 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 2 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Продолжительность нагрузки | 85 % |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 4 232 ₴
