
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
Довжина робочої частини: 1000 мм
Діаметр робочої частини: 100 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Украина |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 1000 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ворскла |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Тип | Шнек |
| Материал | Сталь |
| Общая длина | 1000 мм |
| Применение | Бур |
| Длина рабочей части | 1000 мм |
| Диаметр | 100 мм |
- Цена: 1 150 ₴
